VÝPOČET OPRÁVNENÍ NAD 3,5t

Školenie online do 3,5t

Pri certifikácii vodičov pre vozidlá do 3,5t poskytujeme možnosť absolvovať test formou online skúšky. Po úspešnom absolvovaní testu dostanete osvedčenie o certifikácii do 7 dní pohodlne poštou bez nutnosti čokoľvek ďalšie vybavovať. Páči sa Vám to? Pozrite sa ako na to!

Ako to funguje?

  1. Vytvorte si zákaznícke konto prostredníctvom vyplnenia informácii v registračnom formulári. Vyplňte firemné / osobné údaje a počet testov, ktoré si chcete predplatiť. Po úspešnom dokončení registrácie Vám vytvoríme zákaznícke konto a na emailovú zašleme údaje potrebné pre úhradu testov.
  2. Prihláste sa do svojho konta. Pridajte informácie o osobách, ktoré budú účastníkmi online skúšky (Meno, Priezvisko, Adresa, Mesto, PSČ, Dátum narodenia, Číslo vodičského oprávnenia ). Všetky tieto údaje sú povinné ( sú potrebné do osvedčenia o absolvovaní testu). Odporúčame tiež pre Vaše väčšie pohodlie vyplniť aj emailovú adresu každého zamestnanca. V prípade, že tak spravíte po pripísaní úhrady na náš účet zašleme odkaz na test priamo na jeho email bez nutnosti akejkoľvek ďalšej asistencie z Vašej strany. Ak zamestnanec email nemá, resp. jeho email neviete môžete pole nechať prázdne a odkaz na online test doručíme emailom Vám. Ak potrebujete vyplniť údaje väčšieho počtu účastníkov kurzu systém umožňuje aj import údajov zo súboru tabuľkového procesora napr. Microsoft Excel, Open Office Calc. (formát CSV)
  3. Ak máte vyplnené všetky potrebné informácie a tiež uhradenú platbu za testy môžete začať s testovaním. Účastník skúšky sa môže pokúsiť úspešne absolvovať test maximálne 3-krát, preto pred ostrým spustením testov odporúčame absolvovať aspoň krátky tréning pre BOZP a Cestnú premávku.
  4. Po úspešnom absolvovaní testu Vám do 7 dní doručíme osvedčenie o splnení podmienok certifikácie na ďalšie obdobie na Vami zvolenú adresu. Vo vašom zákazníckom konte máte tiež po prihlásení k dispozícii na vytlačenie prezenčnú listinu a elektronickú formu certifikačnej kartičky na stiahnutie.

Ak účastník skúšky neabsolvuje test úspešne ani na tretí pokus je potrebné prostredníctvom novej objednávky vo vašom zákazníckom konte zakúpiť ďalšie testovanie. Pri objednávke opakovaného testu Vám poskytneme zľavu 50% z cenníkovej ceny testu. Aktuálne ceny testov nájdete v cenníku.

Je to takto jednoduché. Naviac, pokiaľ si budete želať môžeme Vám mesiac pred vypršaním platnosti certifikátu konkrétneho zamestnanca zaslať emailom upozornenie na potrebu obnovenia certifkácie.

Nerozumiete niečomu? Chcete sa nás niečo spýtať? Sme Vám k dispozícii, neváhajte sa nás kontaktovať.